UWAGA! Konkurs! Czy na waszym obozie będzie klimatycznie?

04-06-2014 15:15 przez Marceli Ratajczak

Plany obozowe jeszcze nie uzupełnione? Brakuje pomysłów? Dzięki inspiracji WAGGGS oraz dofinansowaniu przyznanemu ZHP przez Niemiecką Federację Skautową chcemy was zmobilizować do zaplanowania i przeprowadzenia czegoś wyjątkowego – pomysłowego, ciekawego wydarzenia na temat zmian klimatycznych w świecie, ich przyczyn i skutków. Zaplanujcie działanie, które będziecie mogli zrealizować podczas waszego obozu! Najlepsze scenariusze mają szansę wygrać do 800 złotych!  

Co trzeba zrobić? To proste – wystarczy usiąść ze swoją drużyną, pomyśleć i uzupełnić formularz konkursowy, planując realistyczne do wykonania, ciekawe i kreatywne działanie lub szereg działań włączających tematykę zmian klimatycznych na jeden dzień do waszego wakacyjnego obozu. Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2014 r. pod adresem ekologia@zhp.pl.

W załączeniu znajduje się regulamin konkursu – prosimy o dokładne zapoznanie się z nim. Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę! 

W ciągu najbliższych kilku dni na stronie zhp.pl pojawią się informacje i materiały, które mogą was zainspirować do działania.

 

pwd. Magdalena Noszczyk

Wydział Inspiracji i Poradnictwa

ekologia@zhp.pl

Wróć